Chcesz zacząć przygodę z jogą?

Zastanawiasz się, która joga jest najlepsza dla początkujących?

Czy można dołączyć do kursów z Martyną Siwek?

Pytacie – nie błądzicie!

JAK ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z JOGĄ?

🧘Przede wszystkim: bezpiecznie. Z instruktorem, który znajdzie czas na korekty, będzie dbał o prawidłowe ustawienie ciała, i pomoże Ci w zrozumieniu CO, JAK i PO CO używać w ciele podczas konkretnych asan i przejść. 

Zachęcam Was do znalezienia takiej jogi po której będzie się czuć dobrze, ale będziecie też widzieć progres. Nauczyciela powinniśmy lubić, a nie bać się czy jesteśmy wystarczająco dobrze i wystarczająco długo w pozycji. Pozycja lotosu, szpagat mogą być dla nas nieosiągalne, bez względu na to jak bardzo będziemy się starać. Warto zadać sobie pytanie, czy na pewno jest nam to potrzebne.” Martyna Siwek, instruktor jogi w BOHO Studio

🧘Po drugie: Znajdź taka jogę która przede wszystkim będzie Ci służyć w życiu codziennym. Zalecamy ZDROWĄ RÓŻNORODNOŚĆ RUCHOWĄ, a nie przestarzały system powtarzalnych sekwencji.

Dziś mamy nieporównywalnie większą wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii, biomechaniki czy neurofizjologii. Rozwinęła się wiedza na temat zrównoważonego treningu i moim zdaniem powinniśmy z tego korzystać, zamiast upierać się, że tradycyjna schematyczna praktyka jest najważniejsza, nieomylna i odpowiednia dla każdego. Martyna Siwek, instruktor jogi w BOHO Studio

MAMY DLA CIEBIE DOBRE WIEŚCI:

✔️W lutym zapraszamy na: JOGĘ INTRO dla poczatkujących oraz na Jogowe spotkania w formie warsztatowej

✔️W marcu ruszamy z KURSEM JOGA I ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA OD PODSTAW z Martyną Siwek (ponieważ wielokrotnie dostawaliśmy o to prośby ) – więcej info poniżej 🙂

Zapisy na czwartkowe zajęcia INTRO JOGA przez zakładkę GRAFIK. Dostępne wejściówki na 1/3/6/9 wejść. Zajęcia tylko w lutym!

W lutym możesz także poznać Martynę na warsztatowych spotkaniach jogowych we wtorki godz.19:00-20:25 (zapisy przez zakładkę GRAFIK – każde spotkanie po 69zł, pakiet trzech 169zł ).

Wtorek 13.02. Aktywna praca z zakresami. Joga, mobility, aktywny stretching.

Wtorek 20.02. Wzmocnienie + równowaga. Praca z mięśniami głebokimi.

Wtorek 27.02 YANG & YIN FLOW (mocne zajęcia z długą relaksacją i medytacją).

Po zajęciach możesz zdecydować czy dołączyć do naszego bestsellerowego 3-miesięcznego kursu od podstaw (ruszamy 5 marca! )

CZY WARTO DOŁĄCZYĆ DO KURSU ???

Zostawiamy tu opinie uczestników poprzedniego kursu (X-XII)’23:

Dokładny opis nadchodzącego kursu znajdziesz tu: KURS JOGA I ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA *do 18.02 obowiązuje cena early birds!

Teraz Twój ruch! Zadbaj o Siebie💆

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *