3 MIESIĘCZNY KURS
OD PODSTAW

3 MIESIĘCZNY KURS
OD PODSTAW

JOGA I ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA

Spotykamy się 2 razy w tygodniu, we wtorki i czwartki 19:00-20:00.

BOHO ul. Długosza 59 (boczna Kromera)

Zaczynamy 5 marca, kurs trwa do 6 czerwca 2024.
(Zajęć nie ma 30.04, 2.05, 28.05 i 30.05)

Łącznie to 12 tygodni, 24 spotkań.

Nigdy nie praktykowałeś/aś jogi i poszukujesz odpowiedniej formy ruchu, która przyciągnie Cię na dłużej?

Masz już pewne doświadczenie z jogą, ale chciałbyś/abyś uporządkować swoją wiedzę i poszerzyć swoje spojrzenie na ruch oraz świadomość ciała?

Jesteś instruktorem/instruktorką jogi i interesuje Cię poznanie metodyki nauczania od podstaw oraz przejście przez tę drogę ponownie?
Joga Wrocław

“Absolutnie uwielbiam te zajęcia! Benefity są szerokie, zarówno dla ciała jak i (a może szczególnie) głowy. Martyna to dobry nauczyciel i fajny człowiek. Jej super mocą jest tworzenie społeczności, przestrzeni w której dobrze się czujesz i chcesz być.” 

OPINIE UCZESTNIKÓW PIERWSZEJ EDYCJI KURSU’23

Podoba mi się to, że czuję to ‘indywidualne podejście’ na zajęciach oraz wsparcie ze strony Martyny (kibicowanie nam w postępach) czyli rzeczy, których absolutnie nie czułam chodząc na masowe zajęcia jogi na Multisport.”

„To co jest dla mnie najważniejsze, i czego (jako osoba która robiła już kilka podejść do jogi z czego każde kończyło się frustracją wynikającą z braku postępów) od tego kursu oczekiwałam, to skupienie na technice i tłumaczenie każdej poszczególnej pozycji od podstaw, co pozwala czerpać z nich przyjemność i nie wywołuje dotychczasowej frustracji ani tym bardziej nudy pomimo poziomu początkującego.”

Program zajęć jest ułożony tak, aby dać uczestnikom wiedzę na temat bezpiecznego i efektywnego praktykowania jogi. Zrozumienia po co są poszczególne elementy i jaką niosą ze sobą wartości. Pozycje i sekwencje będą miały intensywność narastającą, zaczniemy od najprostszych rzeczy, stopniowo kierując naszymi ciałami w stronę intensywniejszej pracy.


Od strony fizycznej ten kurs ma poprawić lub przywrócić funkcje motoryczne ciała, takie jak: siła, elastyczność, równowaga, koordynacja, skoczność.
Zwiększą się Twoje ruchowe możliwości, zmniejszą dolegliwości bólowe i odczucie zastania w ciele spowodowane siedzącym trybem życia.

praca z intencją i intuicją w kręgu (praca z kartami “CIAŁO moja ziemia” i maskami)

tworzenie przepięknie pachnących eliksirów do masażu ciała z najwyższej jakości olejków firmy DOTERRA

symboliczny taniec (nauka prostej choreografii oraz prowadzona improwizacja)

automasaż

praca w parach (dotyk)

ecstatic dance

symboliczne malowanie twarzy i ciała 

medytacja w ruchu (prowadzone sekwencje, oparte na języku ruchu LBMS)

relaksacja z medytacją

Od strony psyche ma dać więcej luzu i przestrzeni w głowie, dać radość, satysfakcję, a może i nową pasję, z którą przyjdzie wiele innych ciekawych doświadczeń.

Nie zabraknie ćwiczeń oddechowych, medytacji i relaksacji prowadzonych. 

Dla głowy i dla ciała.

➡️ Kurs ma charakter 3 miesięczny, po to by móc zacząć od podstaw i stopniowo w tej grupie przechodzić do kolejnych etapów. Aby czuć, że ten czas daje konkretny, namacalny efekt w ciele i głowie. Aby dał nowe umiejętności, które ciało zdąży rozwinąć i zapamiętać. Dał nową jakość, którą można przełożyć na praktykę własną, czy inne formy ruchu, a także nauczanie innych. To ma być wspólna, bezpieczna przestrzeń, w dobrej atmosferze i na totalnym luzie.

KOSZT:

890zł płatne z góry za cały kurs 

330zł x 3 płatne w ratach miesięcznych

!Early birds do 18.02.2024: 810zł

Zapisy przez zakładkę WYDARZENIA na stronie Boho Studio Wrocław w razie potrzebnej pomocy w zapisie – pisz śmiało.

WARSZTATY POPROWADZI

WARSZTATY POPROWADZI

Martyna Siwek

zajęcia stacjonarnie oraz online. Cały czas poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach, ale to praca z ludźmi uczy mnie najwięcej.

Nie trzymam się jednej tradycyjnej ścieżki jogi, a swoje zajęcia określiłabym jako joga funkcjonalna, z dużą dawką aktualnej wiedzy na temat anatomii, biomechaniki i zrównoważonego treningu. Poza jogą inspirują mnie takie formy ruchu jak Animal flow, elementy tańca współczesnego czy kalisteniki. 

Organizuję warsztaty, eventy, wyjazdy i szkolenia. Moje autorskie projekty to Deep Flow Yoga, czyli zajęcia do muzyki elektronicznej down tempo, z DJ i bębnami na żywo, oraz Sail With Yoga – rejsy z jogą po Mazurach. 

Moim głównym celem jest tworzenie społeczności, w której każdy bez względu na wiek, płeć czy sprawność fizyczną, będzie się czuł dobrze i swobodnie. Poza jogą uwielbiam góry o każdej porze roku, snowboard, zimną wodę w Bałtyku, muzykę elektroniczną i grunge lat 90-tych. 

Jeśli chcesz poznać Martynę:

  • Przyjdź na warsztaty w lutym: “Jogowe spotkania Luty” we wtorki 19:00-20:25 (zapisy przez zakładkę GRAFIK) i/lub
  • Przyjdź na INTRO JOGĘ w lutym : w czwartki 19:00-20:00 (zapisy przez zakładkę GRAFIK)
  • Napisz do niej na Instagramie – jeśli masz pytania czy możesz dołączyć do kursu 🙂 @yogi_nika