3 MIESIĘCZNY KURS
OD PODSTAW

3 MIESIĘCZNY KURS

JOGA I ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA

KONTYNUACJA

Spotykamy się 2 razy w tygodniu, we wtorki i czwartki 18:00-19:00.

Zaczynamy 6 lutego, kurs trwa do 25 kwietnia 2024.

Łącznie to 12 tygodni, 24 spotkań.

Poszukujesz grupy, w której poczujesz się bezpiecznie, “na miejscu”, odkrywając kolejne efekty wspólnego ćwiczenia jogi? Możesz dołączyć do naszej grupy, która zaczęła ćwiczyć razem w październiku’23. Dostaliśmy dużo pytań o taką możliwość – więc taką teraz dajemy 🙂 (szczegóły poniżej)

Jeśli masz już pewne doświadczenie z jogą, ale chciałbyś/abyś uporządkować swoją wiedzę i poszerzyć swoje spojrzenie na ruch, to także miejsce dla Ciebie.

Jesteś instruktorem/instruktorką jogi i interesuje Cię poznanie dokładnej metodyki nauczania od podstaw oraz przejście przez tę drogę ponownie? Czytaj dalej.

Joga Wrocław

“Absolutnie uwielbiam te zajęcia! Benefity są szerokie, zarówno dla ciała jak i (a może szczególnie) głowy. Martyna to dobry nauczyciel i fajny człowiek. Jej super mocą jest tworzenie społeczności, przestrzeni w której dobrze się czujesz i chcesz być.” 

 

Podoba mi się to, że czuję to ‘indywidualne podejście’ na zajęciach oraz wsparcie ze strony Martyny (kibicowanie nam w postępach) czyli rzeczy, których absolutnie nie czułam chodząc na masowe zajęcia jogi na Multisport.”

 

„To co jest dla mnie najważniejsze, i czego (jako osoba która robiła już kilka podejść do jogi z czego każde kończyło się frustracją wynikającą z braku postępów) od tego kursu oczekiwałam, to skupienie na technice i tłumaczenie każdej poszczególnej pozycji od podstaw, co pozwala czerpać z nich przyjemność i nie wywołuje dotychczasowej frustracji ani tym bardziej nudy pomimo poziomu początkującego.”

Od strony fizycznej ten kurs ma poprawić lub przywrócić funkcje motoryczne ciała, takie jak: siła, elastyczność, równowaga, koordynacja, skoczność.

Zwiększą się Twoje ruchowe możliwości, zmniejszą dolegliwości bólowe i odczucie zastania w ciele spowodowane siedzącym trybem życia.

Od strony psyche ma dać więcej luzu i przestrzeni w głowie, dać radość, satysfakcję, a może i nową pasję, z którą przyjdzie wiele innych ciekawych doświadczeń.

Nie zabraknie ćwiczeń oddechowych, medytacji i relaksacji prowadzonych. 

Dla głowy i dla ciała.

praca z intencją i intuicją w kręgu (praca z kartami “CIAŁO moja ziemia” i maskami)

tworzenie przepięknie pachnących eliksirów do masażu ciała z najwyższej jakości olejków firmy DOTERRA

symboliczny taniec (nauka prostej choreografii oraz prowadzona improwizacja)

automasaż

praca w parach (dotyk)

ecstatic dance

symboliczne malowanie twarzy i ciała 

medytacja w ruchu (prowadzone sekwencje, oparte na języku ruchu LBMS)

relaksacja z medytacją

Kurs ma charakter 3 miesięczny, po to by czuć, że ten czas daje konkretny, namacalny efekt w ciele i głowie.

Aby dał nowe umiejętności, które ciało zdąży rozwinąć i zapamiętać. Nową jakość, którą można przełożyć na praktyke własną,czy inne formy ruchu, a także nauczanie innych. To ma być wspólna bezpieczna przestrzeń.

W dobrej atmosferze, na totalnym luzie.  Co jest możliwe przy stałym składzie 🙂

UWAGA! WARUNKI DOŁĄCZENIA DO KURSU KONTYNUACJA:

Jeśli nie brałaś/eś udziału w KURSIE OD PODSTAW: Konieczne uczestnictwo w minimum 5 zajęciach JOGA INTRO POCZATKUJĄCY, które będą się odbywać w grudniu i styczniu (Ty wybierasz daty swojego uczestnictwa):

w styczniu: wtorki i czwartki godz. 18:00 (oraz dodatkowy  czwartek 1.02)

Zapisy na INTRO JOGĘ przez karnety na 1/3/6/9 wejść przez GRAFIK na stronie Boho Studio Wrocław 

KOSZT KURSU (6.02-25.04):

890zł płatne z góry za cały kurs 

330zł x 3 płatne w ratach miesięcznych

!Early birds tylko do 14.01: 810zł

Zapisy na stronie Boho Studio Wrocław zakładka WYDARZENIA

*Pamiętaj, jeśli chcesz wybrać płatność z góry, zaznacz tą opcję przy płatności.

WARSZTATY POPROWADZI

KURS POPROWADZI

Martyna Siwek

zajęcia stacjonarnie oraz online. Cały czas poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach, ale to praca z ludźmi uczy mnie najwięcej.

Nie trzymam się jednej tradycyjnej ścieżki jogi, a swoje zajęcia określiłabym jako joga funkcjonalna, z dużą dawką aktualnej wiedzy na temat anatomii, biomechaniki i zrównoważonego treningu. Poza jogą inspirują mnie takie formy ruchu jak Animal flow, elementy tańca współczesnego czy kalisteniki. 

Organizuję warsztaty, eventy, wyjazdy i szkolenia. Moje autorskie projekty to Deep Flow Yoga, czyli zajęcia do muzyki elektronicznej down tempo, z DJ i bębnami na żywo, oraz Sail With Yoga – rejsy z jogą po Mazurach. 

Moim głównym celem jest tworzenie społeczności, w której każdy bez względu na wiek, płeć czy sprawność fizyczną, będzie się czuł dobrze i swobodnie. Poza jogą uwielbiam góry o każdej porze roku, snowboard, zimną wodę w Bałtyku, muzykę elektroniczną i grunge lat 90-tych.