Najczęściej zadawane pytania​

Najczęściej zadawane pytania

c Expand All C Collapse All

Vouchery (2)

Category: Vouchery

Podaruj bliskiej osobie prezent w postaci Vouchera na zajęcia/warsztaty.

Wiemy, że macie różne potrzeby, więc nasze vouchery nie mają określonej kwoty. Ustalacie ją samodzielnie podczas jego zakupu.

Voucher może przylecieć do Was w formie elektronicznej, ale też jest możliwy do odbioru w Studio, po wcześniejszym umówieniu 

Voucher będzie ważny do wykorzystania przez pół roku.

Napisz do nas przez formularz kontaktowy jeśli nie wiesz jakie mamy propozycje dla wybranej Ci bliskiej osoby 🙂

Category: Vouchery

By zamówić karnet wystarczy napisać w wiadomości prywatnej, przez formularz kontaktowy bądź przez maila bohostudiowroclaw@gmail.com

Ze względu na personalizację, nie ma ich dostępnych w cenniku, a tylko poprzez indywidualne zamówienia.

Informacje o zajęciach z grafiku (3)

Poziom OPEN to zajęcia na które możesz dołączyć w każdej chwili. Poziom średniozaawansowany wymaga już więcej praktyki – w opisach tego typu zajęc szukaj dokładnych informacji, co potrzebujesz mieć w swoim doświadczeniu by dołączyć. PRO to poziom , na który jeśli chcesz dołączyć koniecznie zapytaj najpierw o to instruktora, przychodząc na zajęcia OPEN.

UWAGA Kurs na poziomie OPEN jest wyjątkiem – nie można dołączać w trakcie jego trwania, gdyż jest to proces zamknięty.

Wejdź w zakładkę GRAFIK i zjedź na dół strony. Znajdziesz tam nazwy zajęć, wystarczy klikać na wybrane z nich by rozwinął się ich opis.

Wyposażenie sali/co wziąć ze sobą (3)

W studio są dostępne maty, z których możesz korzystać na zajęciach. Posiadamy piękne i ekologiczne maty kauczukowe, w oryginalnych boho wzorach 🙂

Jednak jeśli masz swoją ukochaną matę to jak najbardziej możesz ją wziąć ze Sobą 🙂

Tak, w studio mamy dostępne bolstery (wałki do jogi), a także paski i kostki do jogi (korkowe oraz miękkie do wyboru), a także kocyki 🙂

Tak, w studio możesz zrobić sobie dolewkę świeżej wody do swojego bidonu lub skorzystać z jednorazowego kubeczka w studio.

Zajęcia indywidualne (3)

Tak, sesje indywidualne w BOHO prowadzi Natalie. Poniżej znajdziesz tematy takich spotkań oraz sposób umówienia się.

Spotkania indywidualne mogą się odbywać pn-pt w godzinach 10-16, wyjątkowo jeśli ktoś nie ma dosłownie jak, możemy poszukać możliwości w godz 16-17:50. Możliwość umówienia spotkania zależy czy w studio mamy wolną godzinę o danej porze.

Jeśli chcesz możesz także napisać bezpośrednio do Natalie na jej IG @natalie_bohodance i podpytać jak wyglądaja takie zajęcia oraz o cennik.

Natalie pracuje indywidualnie w 3 głównych tematach:

1)taniec współczesny (wszelkie poziomy) technika, choreografia, schematy ruchowe, wyraz artystyczny 

2)jezyk ruchu/taniec intuicyjny – poznawanie wewnętrznych połączeń w ciele/rozpoznawanie swojego sposobylu wyrażania poprzez ruch 

3) aktywny stretching i wzmacnianie pod kątem przygotowania do techniki tanecznej (czyli jako wspomaganie do techniki tanecznej).

Możesz wybrać pracę nad jednym tematem, natomiast są też osoby które wolą spotykać się na dwie godz i dwa różne tematy przerabiamy, wszystko zależy od Twojego celu.

Napisz do nas przez formularz kontaktowy. Przedstaw jaki temat spotkań (z przedstawionych powyżej) Cię interesuje, jakie masz dotychczasowe doświadczenie oraz jak częste spotkania Cię interesują.

W odpowiedzi dostaniesz oczywiście także cennik.

Zapisy/Karnety/Płatności (11)

Tak, jeśli potrzebujesz faktury napisz do nas przez formularz kontaktowy, bądź na maila bohostudio.wroclaw@gmail.com

Tak, natomiast musisz zgłosić swoją nieobecność przynajmniej 24 h przed zajęciami – przez formularz kontaktowy, na maila, bądź po prostu anulować ją w swoim kokpicie (prywatny profil zapisów – ikonka ludzika w prawym górnym rogu strony).

Nieobecność można odrabiać maksymalnie do dwóch tygodni, licząc od pierwszego dnia po danej nieobecności.

Nie ma możliwości wejścia u nas na multisport, gdyż jesteśmy bardzo kameralną firmą. Niestety system benefitów jest dedykowany dużym sieciom fitness z recepcją itp, dodatkowo chcemy godziwie płacić instruktorom za ich pracę…🙏

Tak, jak najbardziej! Jest to bardzo dobry pomysł, czas spędzony w jakościowym miejscu i na zajęciach wysokiej jakości to świetny prezent! W pytaniach na samej górze FAQ znajdziesz wszelkie informacje.

Do 24 h przed danymi zajęciami.

Wejdź w zakładkę GRAFIK, pod systemem zapisów znajdziesz cennik oraz inne ważne informacje, jak porównanie Karnetów bez umowy z subskrypcją.

By sprawdzić cenę cykli zajęć – wejdź w zakładkę WYDARZENIA. Kliknij “Dowiedz się więcej” na wybranym wydarzeniu i znajdź małą zakładkę “Bilety” .

Wejdź w zakładkę WYDARZENIA. Kliknij w wybrane wydarzenie “Dowiedz się więcej”, następnie zjedź na dół strony, by znaleźć przycisk “Zarezerwuj wydarzenie”.

Wybierz w systemie zapisów zajęcia, następnie typ karnetu lub wejście jednorazowe (pamiętaj , że przy zapisie na nasz newsletter dostajesz kod 50%znizki na pierwsze wejście). Następnie klikaj kontynuuj, aż pojawi się nazwa Twoich zajęć – zapisz się w kalendarzu na pierwsze zajęcia. Na pozostałe zajęcia z karnetu zapiszesz się łatwo przez swój profilowy kokpit.

Subskrypcja jest to umowa na sezon ( do końca czerwca), odnawiana co miesięcznie. Obowiązuje przy niej miesiąc wypowiedzenia. Karnety bez umowy mają kolejno ważność : 3 wejścia – 30 dni, 6 wejść – 60 dni, 9 wejść – 90 dni.

Płatność i zapisy tylko poprzez system zapisów na stronie www. Zajęcia OPEN -> zakładka GRAFIK, Zajęcia w ramach kursów -> zakładka WYDARZENIA

By odebrać zniżkę na pierwsze wejście – zapisz się na nasz newsletter – mailowo dostaniesz kod na zniżkę 50% 🙂