Photo by: Inspiria (www.inspiria.pro)

Już 7 kwietnia edycja wiosenna Waszych ulubionych Utanecznionych

Przywitaj się ze swoją wewnętrzną Wiosenną kochanką

✨ Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia tanecznego.
✨ Nie ważny jest Twój wiek, modny strój, makijaż, ani pewność siebie.
✨ Otrzymasz kobiece otulenie, poczucie wspólnoty i wsparcia, nawet od kobiet które spotkasz pierwszy raz w życiu.
Brzmi nierealnie?
✨ Jednak o tym mówiły wszystkie uczestniczki poprzedniej edycji warsztatu.
Że nieoczekiwanie tego doświadczyły.
Tancerki, joginki i te które unikają ruchu.

✨ Co najważniejsze – nawiążesz relację ze swoim ciałem, emocjami i wewnętrzną intuicją w bezpiecznej atmosferze.
Poprowadzę Cię przez ten proces, tak byś weszła w niego i czerpała tyle ile będziesz gotowa.

Photo by: Inspiria (www.inspiria.pro)

U•tanecznione – bo taniec ma nas u-nieść, u-wznioślić nasze ciało, a jednocześnie nas w nim u-ziemić i pomóc nam je u-kochać. Wyjdziesz wytańczona i bardziej połączona ze swoim cielesnym kobiecym JA. Pomogę Ci budować i wzmacniać pozytywny odbiór własnego ciała, które mamy tylko jedno przez całe życie.

Na warsztatach:
✨ Poprzez uważny ruch rozbudzimy w sobie głębsze czucie ciała i czułość wobec samej siebie. Bez zewnętrznych powinności, ocen, nakazów jakie nasze ciało “być powinno”. Damy mu uwagę i obserwację.
✨Taneczne sekwencje ruchowe i choreografia dadzą Ci zmysłowe pobudzenie i osadzenie w ciele. Dzięki symbolicznym gestom opowiesz własną historię, wytańczysz się wśród sióstr.
✨ Poprowadzę Cię przez improwizację, stopniowo, tak byś nie czuła się skrępowana, byś puściła ocenę i pozwoliła Sobie na ruchy z czucia, z głębi.
✨ Będzie czas na rysunek intuicyjny, rozmowę w kręgu, by z czułością przyjrzeć się własnym interpretacjom danych archetypów.

Będziemy zgłębiać archetyp Wiosennej Kochanki w Sobie.
✨ Kim jest Wiosenna Kochanka?
Jest częścią naszej kobiecej cykliczności, symbolem pewnej fazy.
Poszukamy go w Sobie, w ciele, będziesz mogła wsłuchać się w to co Ci pokaże.
Poprowadzę Cię w tym, wejdziesz w temat na tyle ile będziesz gotowa. A kobiecy krąg będzie wsparciem.

Photo by: Inspiria (www.inspiria.pro)

Opinie uczestniczek poprzedniej edycji:


Nie jestem związana z tańcem profesjonalnie, jestem na etapie zrzucania blokad, które miałam w sobie jako twardo stąpający po ziemi inżynier. Warsztat ten pociągnął mnie we właściwym czasie. Natalia tworzy na zajęciach niepowtarzalną atmosferę, jej sposób bycia jest bardzo naturalny i nic nie narzucający, czułam się przy niej bardzo swobodnie i bezpiecznie co w efekcie pozwoliło mi poczuć siebie. Pierwsza część warsztatu pootwierała we mnie bardzo dużo i dzięki temu w drugiej części mogłam cieszyć się kobiecym tańcem, nie sądziłam, że przyjdzie mi to z taką łatwością. Co ciekawe pojawiła się we mnie radość dziecka. Co dla mnie bardzo ważne to to, że po warsztacie emocje wciąż we mnie pracują, czuję, że to było istotne wydarzenie w procesie poznawania swojej kobiecości, trochę magiczne to wszystko 😊 Natalio dziękuję Ci bardzo 😊
Aga


Bardzo dziękuję Ci za ten warsztat – stworzyłaś bezpieczną przestrzeń dla bardzo różnych od siebie kobiet. Udało Ci się z każdej z nas wyciągnąć to co mamy wspólne – kobiecą siłę i moc siostrzanej wspólnoty. A “kroczenie na pewność siebie” będę nie raz powtarzać w domu 🙂 dzięki raz jeszcze!
Ania


Dziękuję jeszcze raz❤️ dzięki warsztatom udało mi się uspokoić wewnętrznie mimo bardzo niesprzyjającej sytuacji i poczuć siłę pochodzącą z wnętrza mnie. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam, pomijając terapię psychologiczną.


Po Twoich wczorajszych warsztatach pierwszy raz dzisiaj zaczęłam poranek od tańca. Próbowałam już nie raz, ale zawsze czułam się skrępowana. Teraz to uczucie też we mnie było, ale zdecydowanie mniejsze. Myślę, że to kwestia czasu aż odblokuje się całkowicie. Dziękuję Ci za to. ♥️ Fajnie moc się tak czuć i być chociaż przez chwilę w sobie 😉 do zobaczenia !

Photo by: Inspiria (www.inspiria.pro)

➡️ Natalie Bohodance
Czuję się taneczną siostrą Pocahontas. Chcę wykorzystać moje zawodowe doświadczenie i własne poszukiwania cielesno- rozwojowe, by przybliżyć ludziom niezwiązanym z tańcem cenne doświadczenie trwałego kontaktu ze swoją cielesnością.
Napawa mnie wzruszeniem to co się zadziewa podczas warsztatów i zajęć Utanecznionych – mojego ukochanego projektu, który w maju skończył rok 🙂
Bliska jest mi wschodnia filozofia, która uznaje duchowość ciała, mocno interesuję się pracą z ciałem Metodą Lowena.
Jestem po rocznym szkoleniu z Języka Ruchu LBMS u Agnieszki Sokołowskiej i Karen Studd w Warszawie. Inne szkolenia w jakich brałam udział to “Obraz ciała” organizowane przez Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem Iba oraz cykl laboratoriów oraz sesji coachingowych z Iwoną Olszowską “Improwizacja strukturalna”. Dyplomowana zawodowa tancerka (2014, AHE Łódź). Doświadczona licencjonowana instruktorka tańca dla podopiecznych od lat 3 do najstarszej uczestniczki zajęć 80+. Jestem wieloletnią uczestniczka międzynarodowych festiwalów tańca współczesnego i pokrewnych technik ruchowych.
Prywatnie jestem mamą rezolutnej 6-latki i miłośniczką rodzinnych wypadów w naturę. Nieobce mi spanie w samochodzie i pobudka codziennie w innym miejscu 🙂
Jeśli chcesz mnie lepiej poznać zapraszam na mój profil na Instagramie:
https://instragram.com/natalie_bohodance/

☑️ Miejsce wydarzenia:
BOHO STUDIO
Ul. Długosza 59-75
Wrocław
☑️ Inwestycja w siebie:
180zł (gwarantem miejsca jest bezzwrotna zaliczka 80zł)
☑️ Ilość miejsc jest ograniczona

✔ Proszę weź niekrępujący ruchów strój, najlepiej dodatkowo warstwę z długim rękawem i skarpetki na początek, które w trakcie zapewne ściągniemy 🙂
✔ Zachęcam, by na drugą część warsztatu mieć szeroką chustę do przewiązania na biodrach lub luźną spódnicę, bądź szerokie spodnie, w których będzie Ci łatwo czuć “powiew” wolności 😉
✔ Zapewniam kartki oraz kredki do naszych rysunków intuicyjnych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *