Znasz podstawy jogi? Chcesz czegoś więcej?

Zadbaj o to by joga towarzyszyła Ci wiosną, ale i latem 🙂 Ciekawe podejście, inspirująca atmosfera, oryginalne miejsce. Czego chcieć więcej?

Zajęcia Joga i Świadomość Ciała w wersji OPEN to kontynuacja zajęć, które do tej pory były u nas tylko dostępne w formie 3-miesięcznych kursów z Martyną Siwek. Teraz masz wyjątkową okazję by poćwiczyć razem z nami bez deklarowania się na cały kurs.

Spotkania: 2 razy w tyg: wtorki i czwartki godz. 18:00 – zapisy GRAFIK

Dedykujemy te zajęcia dla Ciebie, jeśli

-> jesteś już po przynajmniej jednym z naszych kursów Jogi od Podstaw, lub

-> nie jesteś po naszym kursie, ale znasz bardzo dobrze podstawy jogi, i szukasz urozmaicenia oraz wzbogacenia swojej praktyki ruchowej, jeśli szukasz ciekawych wyzwań ruchowych 🙂

Jaką jogę proponuje Martyna w ramach tych zajęć?

Jest to głównie joga funkcjonalna, dlatego Martyna proponuje wykonywanie figur w taki sposób aby realnie miały dobry wpływ na Twoje ciało do tego dokładnie tłumacząc prawidłowy sposób ich wykonywania. Dynamika i tematyka zajęć jest zmienna. Często wplatane są także elementy vinyasa, movement czy wzmacnianie 🙂

Zapraszamy na zajęcia w maju i czerwcu!

Zapisy dostępne przez GRAFIK – wybierz “Joga i Świadomość ciała MAJ/CZERWIEC – wejścia poprzez jednorazową wejściówkę, bądź karnet na 3/6/9 wejść:)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *